آغاز ثبت‌نام الکترونیکی بخش دانش‌آموزی جشنواره جوان خوارزمی

kharazmi

ثبت‌نام الکترونیکی بخش دانش‌آموزی هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی آغاز شد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علاقه‌مندان برای ثبت‌نام الکترونیکی در بخش دانش‌آموزی هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی باید به سایت www.student.sanaad.medu.ir مراجعه کنند و سپس با وارد نمودن مشخصات شناسنامه‌ای، وارد پنل دانش‌آموزی خود شده و با فشردن کلید «ثبت طرح در هفدهمین جشنواره جوان خوارزمی» وارد صفحه‌ای که حاوی تذکرات مهم است، شوند؛ در این صفحه، پس از مطالعه تذکرات آن، با فشردن کلید «تأیید و ادامه» وارد صفحه بارگذاری عکس شده و در صورتی که عکس خود را در صفحه مشاهده نمی‌کنند، آن را بارگذاری نمایند.
پس از آن با انتخاب کلید «ثبت طرح جدید» از منوی سمت راست صفحه، تمام بخش‌های فرم الکترونیکی را مطابق با فرم کاغذی ثبت‌نام که قبلاً تکمیل و به مهر و تأیید مدرسه رسانده‌اند، تکمیل نموده و کلید «ثبت اطلاعات» در پایین صفحه را بزنند تا طرح‌شان در سیستم ثبت شده و کد منحصر به فردی به آن تعلق گیرد.
دانش‌آموزان برای ثبت کردن طرح‌های دیگر نیز می‌توانند به همین طریق اقدام کنند، فقط دقت نمایند که طراح اول می‌تواند هر طرح را به صورت انفرادی یا گروهی ثبت کرده و ویرایش کند و سایر طراحان در یک طرح گروهی، تنها قادر به مشاهده بوده و امکان ویرایش مشخصات طرح را ندارند.
همچنین با انتخاب گزینه «مشخصات آدرس و تماس» می‌توانند نسبت به تکمیل نمودن مشخصات نشانی و شماره تما‌س‌های خود اقدام کنند؛ پس از اینکه طرح یا طرح‌های هر شخص به ثبت رسانده شد، در وضعیت «در انتظار تأیید در منطقه» قرار گرفته و طراح اول می‌تواند با انتخاب گزینه «طرح‌های من» در منوی سمت راست، نسبت به مشاهده، ویرایش، حذف و یا چاپ فرم الکترونیکی خود اقدام کند.
همچنین دانش‌آموزان پس از تأیید منطقه، از طریق همین سامانه می‌توانند هزینه ثبت‌نام را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند. (توضیحات بیشتر در خصوص پرداخت الکترونیکی متعاقباً اعلام خواهد شد. ضمناً هزینه ثبت‌نام منحصراً باید از طریق همین سامانه و به صورت الکترونیکی پرداخت شده و از پرداخت هرگونه وجهی به صورت نقدی یا فیش واریزی یا طرق دیگر جداً خودداری شود.)
منبع خبر : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *