اولین مدرسه تابستانی فناوری‌های نوین


 اولین مدرسه تابستانی فناوری‌‌های نوین از 31 مرداد تا پایان شهریورماه امسال به مدت یک‌ماه در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با اعطای گواهنامه معتبر برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه اولین مدرسه تابستانی فناوری‌های نوین روز 30 مردادماه با حضور دانش‌آموزان المپیادی، دانش‌آموزان مدارس سمپاد، علامه حلی و فرزانگان و دانش‌آموزان مدارس شاهد برگزار می‌شود.
به گفته دبیر اجرایی مدرسه تابستانی فناوری‌های نوین، این مدرسه تابستانه با هدف آموزش موضوعات تخصصی به دانشجویان رشته‌‌های علوم زیستی، کشاورزی، مهندسی و پزشکی برپا می‌شود.
در اولین مدرسه تابستانی فناوری‌های نوین به موضوعاتی همچون ژنتیک، نانو فناوری، ‌پزشکی،‌ بیو انفورماتیک و سلول‌های بنیادی پرداخته می‌شود و در این مدرسه اساتید دانشگاه‌های تربیت مدرس، ‌تهران و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری همکاری می‌کنند.
وی با بیان اینکه 200 نفر از دانش‌آموزان تهرانی در این مدارس مشارکت می‌کنند، گفت: در این مدرسه تکنیک‌های آزمایشگاهی مورد نیاز برای هر دوره به صورت عملی و نظری آموزش داده می‌شود ضمن اینکه این مدارس با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود .

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در اولین مدرسه تابستانی به سایت زیست تدبیرگران آسیا به آدرسZisttadbirgaran.ir یا سایت پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری nigeb.ac.ir مراجعه نمایند.

قابل توجه متقاضیان شرکت کننده از شهرستان ها در مدرسه تابستانی فناوری های نوین امکان اقامت رایگان در مهمانسرای پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری فراهم گردیده است.

برای هفته های ژنتیک پزشکی نوین و سیتوژنتیک امتیاز بازآموزی در نظر گرفته شده است.

به شرکت کنندگانی که امتیاز بازآموزی مشمول آن ها می گردد، دو گواهی معتبر اعطا می گردد، گواهی شرکت در دوره و گواهی دارای امتیاز بازآموزی.

* در این مدرسه تابستانی به شرکت کنندگان دو گواهی معتبر اعطا می گردد، گواهی شرکت در کل هفته و گواهی های شرکت در هر کارگاه زیر مجموعه ی هر هفته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *