مدارس انرژی هسته‌ای، ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون سمپاد است.

معاون اول رئیس جمهور

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مدارس انرژی هسته‌ای در سراسر کشور احداث می‌شود که این مدارس ویژه دانش آموزان پذیرفته در آزمون سمپاد است.

 

علی‌اکبر صالحی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در خصوص مدارس انرژی هسته‌ای، اظهار کرد: مدارس انرژی هسته‌ای تنها در تهران و مشهد احداث شده است که مدرسه احداث شده در مشهد با اعتبارات سازمان انرژی اتمی است.
دانش‌آموزان برتر آزمون سمپاد به مدارس انرژی اتمی می‌روند.
معاون رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که چه دانش‌آموزانی می‌توانند در این مدارس تحصیل کنند؟ گفت: مدارس انرژی هسته‌ای، ویژه پذیرفته‌شدگان در آزمون سمپاد (مدارس تیزهوشان) است و در این مراکز آموزشی رشته‌های مربوط به انرژی اتمی تدریس می‌شود.
مدارس انرژی اتمی در تمام استان‌ها احداث می‌شود.
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه نخستین مدرسه انرژی هسته‌ای در تهران احداث شد، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی این سازمان، مدارس انرژی هسته‌ای در تمامی استان‌های کشور احداث خواهد شد تا زمینه تحصیل دانش‌‌آموزان مستعد و توانمند را در رشته‌های مرتبط با این فناوری فراهم آورد.
وی گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مدارس انرژی هسته‌ای در سراسر کشور احداث می‌شود و دومین مدرسه انرژی هسته‌ای کشور طی تفاهم‌ نامه ای بین سازمان انرژی اتمی ایران، استانداری خراسان رضوی و آموزش و پرورش این استان در مشهد احداث و راه اندازی شد.

منبع خبر : پانا

 

مطالب پیشنهادی دیگر :

رشته‌های تحصیلی دانش‌آموزان از ۵ به ۳ رشته تقلیل می‌یابد
شرایط پیش ثبت‌نام مدارس غیردولتی
اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي كارشناسي ارشد ناپيوسته
توزیع کارت آزمون ورودی به مدارس استعدادهای درخشان
مقایسه جدول بودجه دانشگاه‌ های بزرگ
واکنش سازمان سنجش به راي ديوان - اعمال تاثير مثبت سوابق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

bodrum escort bayan
Access denied | link.seocenter.xyz used Cloudflare to restrict access

Error 1005 Ray ID: 43b7d37715ca96ac • 2018-07-16 22:15:11 UTC

Access denied

What happened?

The owner of this website (link.seocenter.xyz) has banned the autonomous system number (ASN) your IP address is in (24940) from accessing this website.