چرا پرواز؟

چرا دی وی دی های پرواز را به شما پیشنهاد می کنیم؟

بهره‌گیری از ناب‌ترین تکنیک‌های انحصاری استادان برتر ایران
مجموعه پرواز با بهره‌گیری از حضور برترین استادان ایران، به طور تخصصی، ناب‌ترین تکنیک‌های کنکور را به شما عرضه می‌کند. شما با کمک گرفتن از این تکنیک‌ها و راهنمایی استادان برتر در مجموعه پرواز می‌توانید علاوه بر آموختن کامل مباحث درس‌ها، اصول و شیوه‌های برتر تست‌زنی برای کنکور را بیاموزید.

 

پاسخگویی و رفع مشکل به صورت آنلاین توسط استادان
اگر در همین سایت به بخش معرفی استادان مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که به طور اختصاصی برای ارتباط با هریک از اساتید، رایانامه ویژه‌ای ارائه شده است. شما با استفاده از این نشانی می‌توانید به صورت مستقیم و آنلاین با استاد مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید و پاسخ پرسش‌های درسی‌تان را دریافت کنید.

 

اطلاع یافتن از آخرین تغییرات کنکور با راهنمایی تیم مشاوران
همانطور که می‌دانید علاوه بر تغییر در منابع کنکور، هر ساله شیوه طرح سوالات، انتخاب رشته و پذیرش دانشجویان در آزمون کنکور تغییر می‌کند. شما با اطلاع پیدا کردن از این تغییرات با راهنمایی تیم مشاوران پرواز، می‌توانید چند قدم جلوتر از رقیبان خود در کنکور حرکت کنید.

 

به روز ترین لوح‌های فشرده آموزشی با کیفیت تصویر full HD
تمامی محصولات آموزش تصویری پرواز، با کمک تیم‌های تخصصی فنی، ضبط و فیلمبرداری ارائه شده است. با در اختیار گرفتن این محصولات شما با قرارگرفتن در فضایی مشابه کلاس‌های نوین آموزشی بدون نگرانی از کیفیت تصاویر، اختلال در پخش صدا و تصویر و یا مشکلات پخش دی‌وی‎‌دی می‌توانید مباحث مورد نیازتان را بیاموزید.

 

استفاده از روش‌های آموزشی نوین برای یادگیری آسان‌تر
با مشاهده دی‌وی‌دی‌های آموزشی پرواز، متوجه یک تغییر اساسی با آموزش‌های تصویری دیگر خواهید شد. ما برای تفهیم بهتر دروس و به خاطرسپاری ماندگار آن‌ها، علاوه بر حضور استادان برتر با استفاده از اسلاید، تصویر، جدول و راه‌های میانبر دیگر مباحث درسی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

 

 

برچسب گذاری توسط , , , , , , ,