مشاوره کنکور ۱۴۰۲ | تضمین قبولی کنکور

مشاوره کنکور از ارکان مهم در موفقیت یک دانش آموز در سال کنکور است. انتخاب درست یک مشاوره تحصیلی حرفه ای میتونه تا حد زیادی به رتبه برتر شدن شما کمک کنه.

پس اگه شما دنبال بهترین و حرفه ای ترین مشاور کنکور در ایران هستید که چندین سال سابقه حضور در برنامه های صدا و سیما رو داره و در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه رو براتون به ارمغان میاره، پس این مطلب از موسسه انتشاراتی سرای دانش فدک رو تا انتها مطالعه تا راز رتبه برتر شدن رو به شما آموزش بدیم.

ما در موسسه علمی انتشاراتی سرای دانش فدک خدماتی رو ارائه میدیم که در سطح کشور منحصر به فرد هستند. یکی از این خدمات قبولی تضمینی در تمامی رشته های کنکور هست.

تضمینی قبولی در رشته ها به چه صورت هستش؟

قبولی پزشکی

با ضمانت نامه کتبی محضری

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم قبولی

قبولی تضمینی شامل چه رشته هایی از کنکور سراسری می شود؟؟؟

قبولی تضمینی در تمامی رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی ارائه می گردد. از رشته های پرطرفدار می توان به پزشکی و دندانپزشکی در رشته تجربی ، مهندسی کامپیوتر و برق و مکانیک در رشته ریاضی و حقوق در رشته انسانی اشاره کرد.

  ☎️ ۰۲۱-۷۲۲۴۹

  📲۷۲۲۴۹#*۶۶۵۵*

  📧 ۵۰۰۰۴۸۸۰

  بهترین کتاب های تست کنکور

  بهترین کتاب تست های دروس عمومی کنکور

  ادبیات
  ***موضوعی نشر الگو
  **هفت خوان خیلی سبز
  *موضوعی نشر دریافت
  *کتاب های گاج

  عربی
  ***خیلی سبز جامع
  **میکروطلایی جامع
  **مهر و ماه
  ** نردبام جامع
  *سه سطحی
  *جامع IQ
  *گاج سفید میکرو
  دین و زندگی
  ***خیلی سبز جامع
  ***میکرو جامع گاج
  **سفیر خرد
  *آیات و روایات خیلی سبز
  *نشر الگو
  *گاج IQ
  زبان انگلیسی
  ***خیلی سبز جامع
  ***مبتکران جامع
  **نترسیم از متن
  **پت و متن + نردبام
  **جامع مهر و ماه
  **کتاب انتشارات گاج
  **موج آزمون

  بهترین کتاب تست های دروس تخصصی کنکور

  کتاب های تست تخصصی رشته تجربی

  زیست شناسی
  ***خیلی سبز جامع
  ***خیلی سبز تک پایه
  ***گاج IQ
  **هزار تست نشر دریافت
  **نشر الگو
  **فصل آزمون
  **سه سطحی
  **انتشارات مهر و ماه
  *آبی کانون
  *فانتوم
  *فاگو

  ریاضی تجربی
  *** خیلی سبز
  *** نردبام
  *** گاج IQ
  *** میکرو گاج
  ** مهر و ماه
  *
  * نشر الگو
  * موج آزمون
  * کتاب گلابی
  * سه سطحی
  فیزیک
  *** خیلی سبز
  *** میکرو گاج
  *** نردبام
  **
  نشرالگو
  **
  سه سطحی
  *
  موج آزمون
  *
  فصل آزمون
  *
  آبی قلمچی
  *
  سیر تا پیاز
  *
  مهر و ماه

  شیمی
  *** مبتکران
  ** خیلی سبز
  ** میکرو گاج
  ** نردبام
  ** نشرالگو
  * موج آزمون
  * فصل آزمون
  * گاج IQ
  * سه سطحی
  * آزمون پلاس مهر و ماه

  سال کنکور، یکی از تاثیر گذار ترین سال های زندگی یک دانش آموز هستش که میتونه شامل کلی سردرگمی و استرس هم باشه. اگه در زمان مناسب و توسط شخص مناسب، دانش آموز راهنمایی نشه یا زمان زیادی رو از دست میده و یا کلی از هدف اصلی که قبولی در دانشگاه های برتر هست دور میشه، پس چه باید کرد؟؟؟

  مشاوره کنکور
  مشاوره کنکور

  انتخاب یک مشاور از چند جهت حائز اهمیت هست. اول اینکه مشاور کنکور فردی با تجربه هستش که سال ها دانش آموزان مختلفی رو در رشته های مختلف در دانشگاه های برتر به هدفشون رسونده و به طور کامل به پیچ و خم این مسیر آشنا هستش. از طرف دیگه، وجود یک مشاور در کنار دانش آموز، این مهم رو به شخص القا میکنه که کسی حواسش به درس خوندن شخص هست پس تلاشش رو بیشتر می کنه.

  بهترین مشاور کنکور کیست؟

  بزارید بر خلاف بسیاری از شبه مشاوره ها، آب پاکی رو دست خیلیا بریزیم و بگیم که : بهترین مشاور : خود دانش آموز هستش

  خب سوالی که پیش میاد اینه که اگه بهترین مشاور خود شخص دانش آموز هستش، پس چه نیازی به مشاور های گوناگون کنکور هستش؟؟؟ در پاسخ باید بگیم خدمتتون که اگه تلاش و همت خود دانش آموز کنکوری نباشه، اگه بهترین مشاور کنکور رو هم در اختیارش قرار بدیم کار از جایی پیش نخواهد برد. یه دسته از دانش آموزا هستن که انگار دوست دارن بقیه به جاشون درس بخونن و خودشون نیاز نیست هیچ تلاش و کوششی و انجام بدن. ما در مواجه با این دسته از دانش آموزا بهشون توصیه میکنیم که اگه قراره به همین روند ادامه دهند بهتره که اصلا قید کنکور دادن رو بزنند و وقتشون رو بیشتر از این تلف نکنند.

  اما طرف صحبت ما در اینجا با دسته دوم دانش آموزان هستش : یه دسته دیگه از دانش آموزان هستد که سعی و تلاش کافی رو دارند و حتی ساعت مطالعه بالایی رو هم ثبت می کنند. از منابع درست و کافی هم استفاده می کنند اما متاسفانه اون نتیجه ای که مدنظرشون هست رو کسب نمی کنند.

  در اینجاست که مشاور کنکور نقش اصلی خودش رو ایفا می کنه. مشاور کنکور راه و روش درست مطالعه دروس کنکور رو به دانش آموز نشون میده، علاوه بر اون تکنیک های تست زنی کنکور و از همه مهمتر اینکه چطور بتونه در این یک سال سرنوشت ساز دانش آموز به احساسات کاذب خوذش غلبه کنه رو به دانش آموز تفهیم می کنه. پس مشاوره کنکور مهم هستش.

  برای دریافت مشاوره کنکور تجربی برای دانش آموزان عزیز تجربی و همچنین مشاوره کنکور ریاضی و سایر رشته ها کافی است پیامی ارسال کنید.

  تیزر تلویزیونی صدا و سیما برای معرفی انتشارات سرای دانش فدک

  مشاوران کنکور سرای دانش فدک چه کسانی هستند؟

  تمامی مشاوران کنکور در انتشارات سرای دانش فدک از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند که رتبه های تک رقمی و دو رقمی بسیاری را روانه دانشگاه های سراسری کرده اند.

  مشاوره کنکور تخصصی به چه صورت است؟

  مشاوره کنکور به صورت کاملا تخصصی و منحصر به فرد برای هر دانش آموز به صورت اختصاصی انجام می شود که شامل برنامه ریزی دقیق ، اختصاص منابع مطالعاتی و تکنیک های برتر تست زنی خواهد بود.

  مشاوره برای چه رشته و پایه های تحصیلی انجام می پذیرد؟

  مشاوره حرفه برای پایه های دهم تا دوازدهم و برای رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی و هنر توسط مشاوران مخصوص هر رشته صورت می پذیرد.

  کارنامه قبولی پزشکی تهران

  آخرین رتبه برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه تهران ناحیه ۱
  ادبیات فارسی۶۰۷۰۷۰۷۰۷۰
  عربی۷۰۸۰۸۰۷۰۶۰
  معارف۹۰۸۰۸۰۸۰۸۰
  زبان۸۰۷۰۸۰۷۰۷۰
  زمین شناسی۱۰۱۰۴۰۱۰۳۰
  ریاضیات۹۰۱۰۰۹۰۹۰۱۰۰
  زیست شناسی۹۰۹۰۹۰۹۰۹۰
  فیزیک۱۰۰۱۰۰۹۰۹۰۹۰
  شیمی۹۰۹۰۹۰۹۰۹۰
  رتبه در منطقه ۱۸۳۷۰۶۹۶۷۵۷
  رتبه کشوری۲۱۳۱۸۷۱۸۰۱۷۸۱۵۶
  شهر محل سکونتتبریزتهرانمشهداصفهانتبریز
  درصد ها به صورت تقریبی گرد شده اند

  چگونه در رشته های پزشکی قبول شویم؟

  قبولی رشته های پزشکی

  قبولی در رشته های پزشکی و دندانپزشکی از مهم ترین اهداف دانش آموزان گروه تجربی می باشد. هدفی سخت و دشوار، اما دست یافتنی!

  تا قبل از این هر سال حدود ۶۰۰۰ نفر موفق به پذیرش در دانشگاه های علوم پزشکی می شدند ( برای رشته های برتر) اما در سال ۱۴۰۰ با مصوبه جدید شورای آموزش سازمان سنجش، این ظرفیت هر ساله باید ۲۰ درصد افزایش یابد به صورتی که در سال ۱۴۰۱ باید ۹۶۰۰ نفر در ظرفیت قبولی رشته های پزشکی گنجانده شوند. البته باید توجه داشته باشید که تعدادی از این ظرفیت ها به داوطلبان مناطق محروم اختصاص دارد.

  برای پاسخ به این سوال باید چند مورد را مد نظر داشته باشیم. یک دانش آموز کنکوری برای موفقیت چه در رشته های پزشکی و چه در سایر رشته ها به چند فاکتور وابسته به هم نیاز دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

  برنامه ریزی

  مهم ترین عامل در موفقیت داوطلب کنکوری همانطور که در جریان هستید برنامه ریزی هست. یک برنامه ریزی دقیق شامل ساعات مطالعه، نحوه مدیریت زمان و کسب بهترین بازدهی است. برنامه ریزی کنکور هم راز ها و نکات بسیاری دارد که مشاوران سرای دانش فدک با بیش از ۲۰ سال سابقه می توانند در اختیار شما قرار دهند. البته این نکته را توجه داشته باشید که اگر مشاور کنکور شما رتبه برتر کنکور باشد می تواند در عملکرد شما نتیجه بهتری داشته باشد.

  روش مطالعه و منابع کنکوری

  اگر بخواهیم دومین فاکتور مهم در کسب موفقیت دانش آموزان را مورد بررسی قرار دهیم به نحوه مطالعه و همچنین انتخاب منابع کنکور می رسیم. هر دانش آموز کنکوری روش خاص مطالعه خود را دارد و به طبع نیز باید با توجه به سطح دانش آموز منابع مورد نیاز دانش آموز را انتخاب کرد. باید دید دانش آموز در کدام درس ها دارای نقاط قوت و ضعف است تا با تقویت و رفع آنها به افزایش عملکرد دانش آموز کمک کرد.

  دیدگاه خود را بیان کنید :

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ۴ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. محمد
   ۰:۰۴ ۱۴۰۱/۰۲/۱۷

   خیلی کامل و جامع بود ممنون

   • مدیر سایت
    ۰:۰۵ ۱۴۰۱/۰۲/۱۷

    خوشحالیم که مورد پسندتون بوده

   • ممد
    ۹:۰۲ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

    حالا بیاد پرشکی ام قبول بشه چی میشه؟ بنده بعد از کلی بدبختی چنیدن ساله الان فیزیو پات شدم یعنی اونایی که فارغ شدن رو میبینم میان دانشکده از شرمندگی تک تک نرون هام نمیتونم سر از گریبان به در آرم. اینجا باید پول درآورد. من دیده ام بسیار پزشکانی که در بی پولی کین هستند. وان بندگانی که با سختی فیزیولوژی و فارما پاس کردند و فی الحال در بی پولی مانده اند

    • مدیر سایت
     ۳:۱۳ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

     سلام دوست عزیز
     خوش حال هستیم که شما هم جزئی از خانواده بزرگ پیپراپزشکی هستید
     اهداف هر کس برای تحصیل در رشته تجربی و به طبع پزشکی متفاوت هستش و بستگی به تلاش فرد داره
     پزشکانی رو داریم که در حال حاضر بسیار موفق هستند و راضی و البته سختی زیادی رو هم در این مسیر تحمل کردند
     در کل همه چیز به خود فرد بستگی داره
     با آرزوی موفقیت