مشاوره کنکور- تضمین قبولی کنکور

مشاوره کنکور از ارکان مهم در موفقیت یک دانش آموز در سال کنکور است. انتخاب درست یک مشاوره تحصیلی حرفه ای میتونه تا حد زیادی به رتبه برتر شدن شما کمک کنه.

پس اگه شما دنبال بهترین و حرفه ای ترین مشاور کنکور در ایران هستید که چندین سال سابقه حضور در برنامه های صدا و سیما رو داره و در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه رو براتون به ارمغان میاره، پس این مطلب از موسسه انتشاراتی سرای دانش فدک رو تا انتها مطالعه تا راز رتبه برتر شدن رو به شما آموزش بدیم.

ما در موسسه علمی انتشاراتی سرای دانش فدک خدماتی رو ارائه میدیم که در سطح کشور منحصر به فرد هستند. یکی از این خدمات قبولی تضمینی در تمامی رشته های کنکور هست.

تضمینی قبولی در رشته ها به چه صورت هستش؟

قبولی پزشکی

با ضمانت نامه کتبی محضری

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم قبولی

قبولی تضمینی شامل چه رشته هایی از کنکور سراسری می شود؟؟؟

قبولی تضمینی در تمامی رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی ارائه می گردد. از رشته های پرطرفدار می توان به پزشکی و دندانپزشکی در رشته تجربی ، مهندسی کامپیوتر و برق و مکانیک در رشته ریاضی و حقوق در رشته انسانی اشاره کرد.

  ☎️ ۰۲۱-۷۲۲۴۹

  📲۷۲۲۴۹#*۶۶۵۵*

  📧 ۵۰۰۰۴۸۸۰

  بهترین کتاب های تست کنکور

  بهترین کتاب تست های دروس عمومی کنکور

  ادبیات
  ***موضوعی نشر الگو
  **هفت خوان خیلی سبز
  *موضوعی نشر دریافت
  *کتاب های گاج

  عربی
  ***خیلی سبز جامع
  **میکروطلایی جامع
  **مهر و ماه
  ** نردبام جامع
  *سه سطحی
  *جامع IQ
  *گاج سفید میکرو
  دین و زندگی
  ***خیلی سبز جامع
  ***میکرو جامع گاج
  **سفیر خرد
  *آیات و روایات خیلی سبز
  *نشر الگو
  *گاج IQ
  زبان انگلیسی
  ***خیلی سبز جامع
  ***مبتکران جامع
  **نترسیم از متن
  **پت و متن + نردبام
  **جامع مهر و ماه
  **کتاب انتشارات گاج
  **موج آزمون

  بهترین کتاب تست های دروس تخصصی کنکور

  کتاب های تست تخصصی رشته تجربی

  زیست شناسی
  ***خیلی سبز جامع
  ***خیلی سبز تک پایه
  ***گاج IQ
  **هزار تست نشر دریافت
  **نشر الگو
  **فصل آزمون
  **سه سطحی
  **انتشارات مهر و ماه
  *آبی کانون
  *فانتوم
  *فاگو

  ریاضی تجربی
  *** خیلی سبز
  *** نردبام
  *** گاج IQ
  *** میکرو گاج
  ** مهر و ماه
  *
  * نشر الگو
  * موج آزمون
  * کتاب گلابی
  * سه سطحی
  فیزیک
  *** خیلی سبز
  *** میکرو گاج
  *** نردبام
  **
  نشرالگو
  **
  سه سطحی
  *
  موج آزمون
  *
  فصل آزمون
  *
  آبی قلمچی
  *
  سیر تا پیاز
  *
  مهر و ماه

  شیمی
  *** مبتکران
  ** خیلی سبز
  ** میکرو گاج
  ** نردبام
  ** نشرالگو
  * موج آزمون
  * فصل آزمون
  * گاج IQ
  * سه سطحی
  * آزمون پلاس مهر و ماه

  سال کنکور، یکی از تاثیر گذار ترین سال های زندگی یک دانش آموز هستش که میتونه شامل کلی سردرگمی و استرس هم باشه. اگه در زمان مناسب و توسط شخص مناسب، دانش آموز راهنمایی نشه یا زمان زیادی رو از دست میده و یا کلی از هدف اصلی که قبولی در دانشگاه های برتر هست دور میشه، پس چه باید کرد؟؟؟

  مشاوره کنکور
  مشاوره کنکور

  انتخاب یک مشاور از چند جهت حائز اهمیت هست. اول اینکه مشاور کنکور فردی با تجربه هستش که سال ها دانش آموزان مختلفی رو در رشته های مختلف در دانشگاه های برتر به هدفشون رسونده و به طور کامل به پیچ و خم این مسیر آشنا هستش. از طرف دیگه، وجود یک مشاور در کنار دانش آموز، این مهم رو به شخص القا میکنه که کسی حواسش به درس خوندن شخص هست پس تلاشش رو بیشتر می کنه.

  بهترین مشاور کنکور کیست؟

  بزارید بر خلاف بسیاری از شبه مشاوره ها، آب پاکی رو دست خیلیا بریزیم و بگیم که : بهترین مشاور : خود دانش آموز هستش

  خب سوالی که پیش میاد اینه که اگه بهترین مشاور خود شخص دانش آموز هستش، پس چه نیازی به مشاور های گوناگون کنکور هستش؟؟؟ در پاسخ باید بگیم خدمتتون که اگه تلاش و همت خود دانش آموز کنکوری نباشه، اگه بهترین مشاور کنکور رو هم در اختیارش قرار بدیم کار از جایی پیش نخواهد برد. یه دسته از دانش آموزا هستن که انگار دوست دارن بقیه به جاشون درس بخونن و خودشون نیاز نیست هیچ تلاش و کوششی و انجام بدن. ما در مواجه با این دسته از دانش آموزا بهشون توصیه میکنیم که اگه قراره به همین روند ادامه دهند بهتره که اصلا قید کنکور دادن رو بزنند و وقتشون رو بیشتر از این تلف نکنند.

  اما طرف صحبت ما در اینجا با دسته دوم دانش آموزان هستش : یه دسته دیگه از دانش آموزان هستد که سعی و تلاش کافی رو دارند و حتی ساعت مطالعه بالایی رو هم ثبت می کنند. از منابع درست و کافی هم استفاده می کنند اما متاسفانه اون نتیجه ای که مدنظرشون هست رو کسب نمی کنند.

  در اینجاست که مشاور کنکور نقش اصلی خودش رو ایفا می کنه. مشاور کنکور راه و روش درست مطالعه دروس کنکور رو به دانش آموز نشون میده، علاوه بر اون تکنیک های تست زنی کنکور و از همه مهمتر اینکه چطور بتونه در این یک سال سرنوشت ساز دانش آموز به احساسات کاذب خوذش غلبه کنه رو به دانش آموز تفهیم می کنه. پس مشاوره کنکور مهم هستش.

  برای دریافت مشاوره کنکور تجربی برای دانش آموزان عزیز تجربی و همچنین مشاوره کنکور ریاضی و سایر رشته ها کافی است پیامی ارسال کنید.

  تیزر تلویزیونی صدا و سیما برای معرفی انتشارات سرای دانش فدک