برگزاری کلاس های آموزشی حضوری ممنوع شد

برگزاری کلاس های آموزشی حضوری ممنوع شد

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام ممنوعیت برگزاری کلاس‌های آموزش حضوری برای دانش‌آموزان تا زمان بازگشایی مدارس گفت: خانواده‌ها تخلفات را گزارش دهند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، مسعود ثقفی درباره برگزاری کلاس‌های تابستانی حضوری برای دانش‌آموزان اظهار کرد: با توجه به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا وضعیت کشور به لحاظ همه‌گیری ویروس کرونا شکننده است و هر روز شاهد افزایش آمار مبتلایان هستیم همچنین سلامت دانش‌آموزان برای آموزش و پرورش اهمیت ویژه‌ای دارد و اولویت نخست را در بحث تربیت فرزندان، سلامت جسمی و روحی آنها می‌دانیم بر همین اساس اعلام می‌کنیم که هرگونه فعالیت فوق برنامه آموزشی درسی در مدارس شهر تهران تا زمان بازگشایی رسمی مدارس ممنوع است.

ممنوعیت برگزاری کلاس حضوری

وی افزود: هیچ مدرسه‌ای اجازه ندارد که کلاسهای حضوری برای دانش‌آموزان برگزار و در کلاس‌ها آموزش‌های درسی را به صورت حضوری ارائه دهد.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت:‌ ممنوعیت برگزاری هرگونه کلاس آموزشی درسی حضوری برای دانش‌آموزان اعلام می‌شود و اگر والدین با مواردی برخلاف این موضوع مواجه شدند یعنی اگر مدرسه‌ای تخلفی کرد و به برگزاری کلاس‌های حضوری برگزار کرد، بلافاصله به واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران به شماره تماس ۸۸۹۶۴۰۰۶ اعلام کنند، بازرسان ما بلافاصله حضور پیدا خواهند کرد و در صورت احراز تخلف حتماً با متخلفین برخورد خواهد شد.

ثقفی بیان کرد: در زمینه برگزاری هرگونه کلاس درس تابع نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و با توجه به اینکه شرایط فعلی کشور مساعد نیست از همه مدارس در خواست می‌کنیم به صورت جد از برگزاری کلاس‌های درس حضوری خودداری کنند.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *