تخفیف ماز

تخفیف ماز

تخفیف ماز ویژه تمامی محصولات گروه آموزشی ماز. آزمون و کلاس های آنلاین گروه آموزشی ماز، از مطرح ترین آزمون های کنکوری ویژه دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی است. هرساله تقریبا تمام رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور در آزمون های ماز شرکت کرده و نتایج شگفت انگیزی را کسب میکنند.

آزمون های ماز تطابق بی نظیری را با سوالات کنکور سراسری داشته به طوری که بیش از ۹۴% سوالات ماز عینا در کنکور سراسری ۹۹ در رشته تجربی تکرار شده اند. برای مشاهده تطبیق ماز با کنکور سراسری اینجا کلیک کنید.

همان طور که ذکر شد در کنکور سراسری ۹۹ اکثر دانش آموزان رتبه زیر ۱۰۰ مازی بودند که قسمت اول دانش آموزان را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید.

رتبه های برتر ماز کنکور 99

کد تخفیف ماز

کد تخفیف ماز

اما وقتشه که بپزداریم به قسمت جذاب ماجرا که همون تخفیف ماز هستش. با استفاده از کد تخفیف ماز زیر میتوانید محصولات ماز که شامل آزمون آنلاین، کلاس آنلاین، جزوه و … هستش رو با %۲۰ تخفیف دریافت کنید

راهنمایی : کافیه برای استفاده از کد تخفیف ماز، به سایت ماز به آدرس biomaze.ir مراجعه نمایید و بعد از انتخاب محصول و اضافه کردن به سبد خرید، در قسمت کد تخفیف، کد sdfadak20 رو وارد کنید و %۲۰ تخفیف ویژه رو دریافت کنید.

تخفیف ماز

تخفیف ویژه دارندگان حکمت کارت

فرزندان کلیه ی کارکنان نیروهای مسلح،  بازنشستگان و مستمری بگیران میتوانند از طریق حکمت کارت به صورت اقساط شش ماهه  و استفاده از تخفیف ویژه  در آزمون ها و کلاس های آنلاین ماز ثبت نام کنند.

کافیست با کلیک روی عکس بالا وارد سایت ایز ایران شوید ، قسمت آمادگی کنکور رو انتخاب کنید سپس از طریق سرای دانش فدک مجازی اقدام به ثبت نام کنید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *