تعویق ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ سوابق تحصیلی

تعویق ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ سوابق تحصیلی

به گزارش سازمان سنجش : ثبت نام  کنکور سراسری ۹۹ و انتخاب رشته برای پذیرش در رشته‌ها صرفا با سوابق تحصیلی از امروز سه شنبه بیستم اسفند ماه صورت نخواهد گرفت.

اطلاع از زمان ثبت نام و انتخاب رشته در رشته‌های مذکور در اطلاعیه‌ای در تاریخ ۱۸ فروردین ماه ۹۹ در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.

سازمان سنجش پیش‌تر اعلام کرده بود: ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ در رشته‌هایی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد از طریق سایت سازمان سنجش از روز سه شنبه، ۲۰ اسفند آغاز می‌شود و در روز ۳۱ شهریور ۹۹ پایان می‌یابد.

ثبت نام سوابق تحصیلی آزمون 99 به تعویق افتاد

کنکور سراسری ۹۹ برای ثبت نام کنندگان صرفا با سوابق تحصیلی به تعویق افتاد

اطلاعیه سازمان سنجش درباره شرایط و ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته برای رشته‌های بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری ۹۹ در روز سه‌شنبه، ۸ بهمن بر روی سایت سازمان قرار گرفت.

تمام داوطلبان و متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی و یا کل دیپلم طبق توضیحات مندرج در دفترچه راهنما) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در روز‌های فوق به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

داوطلبان لازم است برای اطلاع از فهرست کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش در رشته‌های تحصیلی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد به پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه مراجعه کنند.

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *