دانلود آزمون مبتکران ۱۹ اردیبهشت ۹۹ دوازدهم

دانلود آزمون مبتکران ۱۹ اردیبهشت ۹۹ دوازدهم

آزمون مبتکران ۱۹ اردیبهشت ۹۹ پایه دوازدهم ریاضی ، تجربی و انسانی که شامل نسخه اصلی و قابل پرینت سوال می باشد، با پاسخ تشریحی کاربردی و جمع بندی ترم دوم پایه  دوازدهم برای شما عزیزان آماده ی دانلود است.

آزمون آزمایشی واستاندارد، میزان یادگیری هدفمند ودر عین حال  نقاط ضعف و قوت دانش آموزان و داوطلبان کنکور را نمایان می سازند و در نتیجه به آن ها کمک خواهد کرد تا برنامه ریزی های خود را قاعده مند ترواستاندارد انجام دهند. آزمون های آزمایشی، به مطالعات داوطلبان و دانش آموزان سمت و سوی درست و اصولی می دهد  و از آشفتگی مخرب و بی نظمی موجود  در برنامه ریزی آن‌ها جلوگیری می نماید و در نتیجه آن‌ها را وادار به فعالیت درست خواهد کرد.باعث آشنایی داوطلبان  با انواع متنوع  سوالات قابل طراحی از یک مبحث درسی و یادگیری ومطالعه، مرور مباحث برای تسلط بربخش های مختلف می گردد. که این موضوع باعث افزایش سطح اطلاعات علمی لازم برای حضور در جلسه آزمون اصلی می شود و سود فراوانی نصیب داوطلبین می شود.

دانلود آزمون 19 اردیبهشت مبتکران

شرکت  منظم در آزمون های آزمایشی، باعث آشنایی داوطلبان با شرایط کنکور و آمادگی روانی آنان برای شرکت در جلسه اصلی کنکور خواهد شد. در بسیاری از موارد دیده شده که داوطلبین سخت کوش با وجود تلاش بسیار زیاد، موفق به کسب رتبه ی مناسب در کنکور نشده اند، این داوطلبان به دلایلی همچون عدم توانایی در تحمل ساعات طولانی آزمون و عدم برخورد با تست های سطح بندی شده، نداشتن تمرکزو استرس و اضطراب، تقسیم بندی بسیاراشتباه زمان برای زدن تست و … در کنکور با شکست مواجه شده و ناکام می مانند. آزمون‌های آزمایشی به داوطلبان کمک خواهد کرد تا حد زیادی خود را با شرایط روحی و فیزیکی آزمون تطبیق داده و سازگارشوند. 

از طریق لینک زیر میتوانید آزمون مبتکران ۱۹ اردیبهشت ۹۹ را به صورت رایگان دانلود نمایید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *