دانلود آزمون ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ گاج (جامع اول) + پاسخنامه

دانلود آزمون ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ گاج (جامع اول) + پاسخنامه

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ گاج (جامع اول )

در دوران جمع بندی کنکور به سر می بریم. امروز برای شما دانش آموزان عزیز دانلود دانلود اولین آزمون از آزمون های جمع بندی گروه آموزشی جوگار (گاج) را آماده کرده ایم. برای دانلود آزمون ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ گاج – آزمون جامع اول گاج در سال ۱۴۰۱ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

در دروان جمع بندی کنکور آزمون ها بسیار تاثیر گذار هستند. آزمون های موسسه گاج از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جامعه آماری بالایی را نیز برخوردار هستد آزمون های آزمایشی کنکور بوده که دارای جامعه ی آماری بالایی نیز می باشند.

در طراحی سوالات آزمون های گاج از مطرح ترین مولفان کتاب های کنکوری بهره جسته که یکی از همین موسسات گروه آموزشی گاج است و این نکته قابل ذکر است که این سوالات شباهت بسیاری با سوالات کنکور های سراسری دارا هستند. لازم به ذکر است که در زمینه آزمون های زیست شناسی بالاترین و بیشترین شباهت با کنکور متعلق به گروه آموزشی ماز بود و شما می توانید محصولات ماز را از فروشگاه سایت ما با تخفیف ویژه دریافت نمایید.

دانلود آزمون 20 خرداد 1401 گاج (جامع اول) + پاسخنامه
دانلود آزمون ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ گاج (جامع اول) + پاسخنامه

برای دانلود سوالات آزمون ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ گاج از طریق لینک های زیر اقدام نمایید. ( سوالات به همراه پاسخنامه تشریحی افزوده شد)

سوالات پایه دوازدهم:

سوالات پایه یازدهم:

سوالات پایه دهم:

برای دریافت مشاوره کنکور حرفه ای از مشاورین سرای دانش فدک روی بنر زیر کلیک کنید. کد تخفیف ماز

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن maze.gif است

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *